Beautiful Boy – Timothée Chalamet walczy z nałogiem w pierwszym zwiastunie filmu!

Timothée Chalamet po raz kolejny pokazuje, że jest zdolnym aktorem. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu Beautiful Boy, w którym jako Nic Sheff zmaga się z narkotykowym uzależnieniem. Czy ta rola przyniesie mu pierwszego Oscara w karierze?

Beautiful Boy bazuje na dwóch biografiach. Jednej opowiadanej z perspektywy ojca chłopaka uzależnionego od narkotyków i drugiej napisanej przez jego syna. Po wspaniałym występie w Tamte dni, tamte noce, Chalamet ponownie wcieli się we wrażliwego i emocjonalnego nastolatka, który na swój sposób radzi sobie z trudami dorastania.

Oprócz tego w sieci pojawił się także pierwszy plakat produkcji:

beautiful boy

Fot. mat. prasowe

W filmie występują: Timothee Chalamet jako uzależniony od amfetaminy Nic oraz Steve Carell w roli jego ojca, który również ma kolejną szansę na złotą statuetkę. Pojawią się także Maura Tierney, Amy Ryan i Timothy Hutton. Beautiful boy ma trafić do kin już 12 października 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net. / Ilustracja wprowadzenia: kadr z teasera

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?