Benicio del Toro złoczyńcą w nowym Legionie Samobójców?

Benicio del Toro to kolejny aktor po Michaelu Rookerze i Davidzie Dastmalchianie, który może w ostatnich dniach dołączyć do obsady  nowego Legionu Samobójców. Tak jak w przypadku wcześniejszych aktorów może być to kolejny transfer z uniwersum Marvela do świata DC.

Według informacji portalu We Got This Covered James Gunn chciałby, żeby del Toro zagrał wroga głównych bohaterów. Jego postać ma być „starym i gniewnym wojownikiem, którego całe życie podporządkowane jest wojnie”.

del

Fot. Marvel Studios

Poza tą plotką, krąży jeszcze jedna pogłoska mówiąca, że Idris Elba, który dołączył do obsady filmu parę tygodni temu ma się wcielić w Deadshota. W oryginale grał go Will Smith. Deadshot jest najemnikiem i płatnym zabójcą, któremu żadna broń nie jest nieznana. Jest mistrzem sztuk walk i jedną z najgroźniejszych postaci w uniwersum DC.

Zobacz również: God of War &-zobaczcie dokument o powstawaniu jednej z najlepszych gier 2018 roku!

Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już latem. W obsadzie znajdują się już Margot Robbie, Jai Courtney i Viola Davis, którzy powrócą do swoich ról z oryginalnego filmu. Premiera filmu jest planowana na lato 2021 roku.

Źródło: We Got This Covered/ Ilustracja wprowadzenia: Comic Book

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?