Black Adam – Noah Centineo dołącza do obsady kolejnego filmu DC

Do tej pory znaliśmy tylko jednego aktora przypisanego do filmu Black Adam. Teraz do Dwayne’a Johnsona dołączył Noah Centineo.

Dwayne Johnson zagra w Black Adam tytułowego antybohatera i przeciwnika Shazama. Na ekranie towarzyszyć będzie mu Noah Centineo. Aktor znany głównie z serii filmów Do wszystkich chłopców… wcieli się w postać Atom Smashera. Jest on bohaterem, którego z Black Adamem łączy nieoczywista relacja. Wybór tej postaci zdaje się sugerować, że film na pewno poruszy właśnie ten wątek komiksowej historii. Ponadto potrafi on manipulować swoją strukturą molekularną, co pozwala mu zmieniać swój rozmiar i siłę.

Fot. DC Comics

Zobacz również: Jon Hamm zagra w reboocie komedii kryminalnej Fletch

Black Adam to kolejny film zapowiedziany przez DC. Będzie on spin-offem dobrze przyjętego Shazam!. Jest to także projekt szczególny dla Dwayne’a Johnsona. Aktor od lat powtarzał, że bardzo chciałby wcielić się w kultową postać. Na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły filmu. Wiadomo jednak, że za scenariusz odpowiada Adam Sztykiel (Rampage: Dzika furia). Premiera przewidziana jest na 22 grudnia 2021 roku.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Matt Winkelmeyer

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?