Boba Fett otrzymuje solowy film! Reżyser Logana za sterami!

Pora na łowy! Disney nie zwalnia z tworzeniem kolejnych solowych produkcji z ulubieńcami fanów. Tym razem głównym bohaterem produkcji zostanie nie kto inny jako Boba Fett, słynny łowca głów z odległej galaktyki.

Jak informuje The Hollywood Reporter, reżyserem widowiska zostanie James Mangold, czyli pan odpowiedzialny za zwieńczenie historii Wolverine’a, czyli film Logan. Wcześniejsze plotki głosiły, że na stołku reżyserskim zasiądzie Simon Kinberg, osoba stojąca za franczyzą X-Men. Okazuje się teraz, że będzie on jednym z producentów, a także pomoże Mangoldowi przy scenariuszu do filmu.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Lando Calrissian otrzyma własny film?

Boba Fett został nam zaprezentowany w Imperium Kontratakuje oraz Powrocie Jedi jako milczący najemnik, który mimo nie ujawniania swojej twarzy i niewielkiego czasu ekranowego stał się bohaterem kultowym ze względu na swoją kozacką zbroję. W prequelowej trylogii mieliśmy okazje zapoznać się z jego małym origin story, a wiele historii z nim zwiazanych zawartych zostało w książkach, komiksach, czy też grach z gwiezdnowojennego świata.

Przypominamy również, że w planach Disneya jest również film o Obi-Wanie Kenobim, do którego przymierzany jest Stephen Daldry w roli reżysera. Prezes Lucasfilm, Kathlyn Kennedy nie wyklucza również powstanie filmu z Lando Calrissianem jako protagonistą.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?