Brad Pitt zagra w thrillerze Bullet Train od Davida Leitcha

Po kilku tygodniach od zapowiedzi Bullet Train, wiemy już kto w nim zagra. Na ekranach zobaczymy Brada Pitta.

Nowy film Davida Leitcha właśnie zyskał pierwszego członka obsady. W Bullet Train pojawi się Brad Pitt. Nie wiadomo na razie kogo zagra znany aktor. Możemy się jednak spodziewać, że na pewno będzie to któraś z głównych ról. Angaż Pitta to także kolejny sukces Leitcha, który po debiutanckim Johnie Wicku, pnie się coraz wyżej w Hollywood. Miał on już okazję współpracować z Keanu Reevesem, Charlize Theron, Ryanem Reynoldsem czy Dwaynem Johnsonem.

Fot. Thunder Road Pictures

Zobacz również: David Leitch, reżyser Johna Wicka stworzy nowy thriller dla Sony

Bullet Train adaptacja powieści Maria Beetle japońskiego pisarza Isaka Kotaro. Nie wiadomo jak dokładnie odtworzona zostanie historia z oryginalnego źródła. Fabuła książki przedstawiała losy byłego profesjonalnego zabójcy, Kimury. Aby zemścić się za poważne pobicie syna, wsiada on za sprawcą do pociągu. Tam, w ciasnej scenerii rozpocznie swoje polowanie na przeciwnika. Za scenariusz filmu odpowiada Zak Olkewicz.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Vogue

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?