Advertisement
Advertisement

Carey Mulligan i Ralph Fiennes w obsadzie The Dig, nowego dramatu od Netflixa

Carey Mulligan znajdzie się w obsadzie dramatu The Dig razem z Ralphem Fiennesem. Film przedstawi prawdziwą historię z okresu II wojny światowej.

The Dig przedstawi widzom losy wdowy Edith Pretty (Carey Mulligan), która jest przekonana, że na jej ziemi zakopane są wielkie bogactwa. W jej historię wierzy lokalny archeolog-amator, Basil Brown (Ralph Fiennes). Postanawia pomóc kobiecie w jej poszukiwaniach. Jego zaangażowanie w taką sprawę wzbudza jednak niechęć znających go kustoszy.

Fot. Pal Hansen

Zobacz również: Adrien Brody i Bobby Cannavale dołączają do obsady biografii Marylin Monroe!

Początkowo projektem zajmowało się BBC Films, lecz wytwórnia z niego zrezygnowała. W jej miejsce pojawił się Netflix. Platforma streamingowa postanowiła kontynuować prace, ale zmieniając kilka elementów. Przykładowo wybrano inną aktorkę do głównej roli. Początkowo w Edith Pretty miała wcielić się Nicole Kidman.

Za reżyserię The Dig odpowiada Simon Stone, którego jedynym doświadczeniem reżyserskim jest film Powrót z 2015 roku. Producentką jest z kolei Gabrielle Tana.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Paul Zimmerman

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?