Advertisement
Advertisement

Charlie Hunnam i Rami Malek w pierwszym zwiastunie remake’u Papillon

W sieci zadebiutował zwiastun remake’u słynnego filmu z Dustinem Hoffmanem i Steve’em McQueen z 1973 roku zatytułowanego Papillon. W głównych bohaterów odświeżonej produkcji wcielają się Charlie Hunnam (Henri Charriere) i Rami Malek (Louis Dega). Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Rami Malek jako Freddie Mercury! Pierwszy zwiastun Bohemian Rhapsody!

Papillon to historia Henriego Charriere, który został umieszczony w kolonii francuskiej w Gujanie Francuskiej za morderstwo, którego nie popełnił. Wbrew przeciwnościom losu i trudnym warunkom Henriemu udało się uciec dzięki zawziętości i sile charakteru. W 1969 uciekinier opublikował wspomnienia, które stały się podstawą filmu wyreżyserowanego przez Franklina J. Schaffnera w 1973 roku.

Reżyserem filmu jest Michal Noer (R), a scenariusz przygotował Aaron Guzikowski (Labirynt). Produkcja xadebiutuje w amerykańskich kinach 24 sierpnia.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?