Cherry – nowe plakaty promocyjne z Tomem Hollandem!

Przed swoim nadchodzącym debiutem na Apple TV +, twórcy promują film poprzez rozwieszanie plakatów na ulicach. Możemy na nich zobaczyć Toma Hollanda jako narkomana czy studenta, swoją drogą wyglądają świetnie!

Jak zauważył początkujący filmowiec Eric Cameron (który wcześniej pracował z braćmi Russo i Hollandem w MCU),  plakaty promujące film Cherry pojawiły się wszędzie na ulicach Nowego Jorku. Każdy z nich ukazuje nam inną cechę charakteru Hollanda, na przykład widzimy go jako studenta, żołnierza czy narkomana. Jest również wyróżniany jako kochanek i złodziej. Dodatkowo każdy plakat zawiera kategorię, w której można rywalizować o nagrody, taką jak najlepszy film, najlepszy scenariusz czy najlepszy aktor z Holandii.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – Patty Jenkins i Gal Gadot wyjaśniają brak miecza i tarczy Diany w filmie

Fabuła będzie śledzić, postać Hollanda, medyka wojskowego cierpiącego na zespół stresu pourazowego oraz uzależnionego od opiatów. W obsadzie pojawią się także Bill Skarsgard, Ciara Bravo, Jack Reynor, Forrest Goodluck, Jeff Wahlberg, Michael Gandolfini oraz Kyle Harvey. Produkcja opiera się na powieści Nico Walkera, w której autor inspirował się własnym życiem.

Cherry zadebiutuje w kinach 26 lutego 2021 roku, a na Apple TV+ trafi 12 marca.


Źródło: Screenrant / Ilustracja wprowadzenia: Apple TV+ 

 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?