Chris Evans powróci do MCU jako Hydra Kapitan Ameryka?!

Chris Evans podobno powróci do MCU jako Steve Rogers, aczkolwiek niekoniecznie w roli Kapitana Ameryki jakiego znamy! Według licznych teorii, może zostać Kapitanem Hydry!

Jak na razie to tylko teorie aczkolwiek potencjalny powrót Chrisa Evansa do Marvel Cinematic Universe może być inny, niż fani sobie wyobrażają. Jak wiemy na końcu filmu Avengers: Koniec gry, Steve cofnął się w czasie, żeby odłożyć kamienie nieskończoności na swoje miejsce i postanowił przeżyć normalne życie, więc powrócił jako starsza wersja Steve’a. Jednak mimo to, scenariusz z powrotem Capa do formy nie jest wcale nie możliwy, a wręcz bardzo realny! Treningi mogą przywrócić go do jego najlepszej formy by znowu był Kapitanem w MCU! Można śmiało powiedzieć, że Marvek nie odniósłby takiego sukcesu, bez Kapitana Ameryki granego przez Evansa, który pojawił się w aż dziewięciu filmach w ciągu zaledwie ośmiu lat!

W Marvela Secret Empire, SHIELD użyło fragmentów Cosmic Cube, aby zmienić rzeczywistość, aczkolwiek coś poszło nie tak i te fragmenty ostatecznie połączyły się w dziecko o imieniu Kobik. Pod wpływem Czerwonej Czaszki SHIELD stworzyło miasto zwane Pleasant Hill i zapełniło je zreformowanymi super złoczyńcami. To nie trwało długo, ponieważ wkrótce potem doszło do wielkiej bitwy, a Steve Rogers – aktualnie stary człowiek, który był już dawno u szczytu kariery – próbował przekonać Kobik, by użyła jej mocy, aby zakończyć bitwę. Zamiast tego Rogers został zaatakowany przez Crossbones i prawie zabity – a Kobik skorzystała z okazji, aby zrealizować plan Czerwonej Czaszki – przywróciła młodość Steve’a Rogersa oraz zmieniła go w Kapitana Amerykę Hydry, kogoś lojalnego wobec nich i ich wartości! Taka historia na wielkim ekranie spotkała by się z fenomenalnym odbiorem fanów, także na chwilę obecną wydaję się to jedna z ciekawszych opcji!

Zobacz również: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – Tom Holland ujawnia swoją reakcję na rolę w filmie!


Źródło: YouTube / comicbook / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?