Chris Pine jako prawnik Richarda Nixona

Chris Pine zagra Johna Deana, prawnika Richarda Nixona. Film przedstawi aferę Watergate, a wyda go Amazon Studios.

Fabuła przestawi postać Johna Deana co będzie okazją do spojrzenia na aferę Watergate z nowej perspektywy. Prawnik Nixona pełnił kluczową rolę w próbach zatuszowania afery. Później był jednak jednym z głównych świadków w tej sprawie. Samo FBI opisywało go jako mistrza manipulacji. Pomimo swoich kłopotów i zaangażowania w jeden z największych skandali politycznych w historii, John Dean był w stanie spaść na cztery łapy. Gdy sprawa ucichła wydał kilka książek na jej temat i stał się szanowanym komentatorem medialnym.

Za produkcję filmu odpowiadać będzie Landscape Entertainment  oraz Home Run Productions. Za scenariusz odpowie Evan Parter. Nie podano jeszcze przybliżonej daty premiery.

Fot. kadr z filmu Wonder Woman

Zobacz również: Amazonki dostaną nowe stroje w Wonder Woman 1984

Aktualnie najbardziej wyczekiwanym filmem, w którym pojawi się Chris Pine jest Wonder Woman 1984. Aktor gra w nim postać Steve’a Trevora. Sequel hitu spod znaku DC trafi do kin 5 czerwca 2020 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Pascal Le Segretain

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?