Co kryje się pod numerem Kapitana Ameryki? Bracia Russo zdradzają tajemnicę!

W najnowszych Avengersach twórcy ukryli wiele easter eggów, które coraz to są odkrywane przez fanów czy wyjaśniane przez samych reżyserów. Jak się okazuje, numer do (byłego już) Kapitana Ameryki jest jednym z nich — po wystukaniu cyferek na klawiaturze i kliknięciu połącz, miała na nas czekać pewna niespodzianka.

W Avengers: Wojnie bez granic mamy scenę z Brucem Bannerem, który zamierza zadzwonić do Kapitana Ameryki. Na ekranie pojawia się wtedy numer do naszego bohatera, który szybko został pochwycony przez fanów widowiska. Niestety, ku ich niezadowoleniu, nie zdołali połączyć się z Rogersem. Bracia Russo niedawno zdradzili, że numer miał mieć naprawdę ciekawe zastosowanie.

Chcieliśmy stworzyć fałszywą wiadomość na poczcie głosowej od Steve’a Rogersa. Ludzie, którzy opuszczając kino zadzwoniliby pod podany numer, usłyszeliby w słuchawce wiadomość od Steve’a. W pewnym sensie dostaliśmy ten numer. Pomysł był gotowy do realizacji, ale nie wypalił, bo w ostatniej chwili wkroczyło prawo.

Zobacz również: Pierwotny tytuł Avengers 4 mógł zostać ujawniony przez Zoe Saldanę!

Kadr z filmu Avengers

Kadr z filmu Avengers

Nie do końca wiadomo, dlaczego Disney się na to nie zgodził, ale zapewne miał dobry powód. A naprawdę szkoda, bo chyba niejeden fan MCU chciałby usłyszeć w swoim telefonie głos słynnego Kapitana Ameryki.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Fajny pomysł. Szkoda, że nie wypalił

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?