Advertisement
Advertisement

Deadpool w kosmosie. Zapowiada się ciekawy crossover

Ryan Reynolds i reżyser Strażników Galaktyki James Gunn chcą połączenia dwóch światów. Omówili szybko tą kwestię na Twitterze. 

James Gunn po obejrzeniu Deadpoola opublikował post, w którym nie ukrywa podziwu dla tej produkcji. Ryan Reynolds zaproponował mu zatem połączenie sił. Czy uważacie, że jest to możliwe?

Zobacz również: Deadpool 2 – recenzja sequela najlepszego słabego filmu superhero!

Jak na razie ten scenariusz wydaje się mało prawdopodobny, biorąc pod uwagę napięty harmonogram Gunna. Reżyser pracuje nad kolejną częścią Strażników Galaktyki oraz asystuje przy produkcji Avengers 4. Fani jednak chętnie chcieli by zobaczyć takie połączenie, ale czy doczekamy się fuzji Disneya i Foxa!?

Deadpool 2 zawitał do polskich kin 18 maja 2018 roku.  Obraz nadal odnosi sukcesy. Pobił już rekordy oglądalności w weekend otwarcia, wśród filmów z symbolem R. Jeśli jeszcze nie widziałeś  jednego z najzabawniejszych superbohaterów w akcji, to koniecznie musisz to nadrobić.

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?