Czarna Pantera 2 – Michael B. Jordan otwarty na powrót w kolejnej części filmu!

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki, że Michael B. Jordan może wrócić jako Erik Killmonger w Czarnej Panterze 2. Aktor dał jasno do zrozumienia w najnowszym wywiadzie, że jest bardzo otwarty na taki ruch ze strony MCU.

Rozmawiając niedawno z People, Michael B. Jordan poruszył kilka tematów związanych zarówno z Chadwickiem Bosemanem jak i jego powrotem w sequelu Czarnej Pantery.

To coś, co jest mi bardzo bliskie i bliskie z wielu oczywistych powodów. Miałem naprawdę ciężki rok, kiedy straciłem kogoś bliskiego. A co to oznacza dla tej serii, to to, że była to katastrofa. Ale bycie w tym świecie postacią, którą uwielbiałam grać, praca z [scenarzystą / reżyserem Ryanem Cooglerem] i innymi dobrymi rzeczami, to rodzina. Stworzyliśmy tam rodzinę. Aby móc znowu być w tym świecie jest czymś, co, jak sądzę, zawsze będzie dla mnie na pierwszym miejscu.

Killmonger na tronie Wakandy

Odnośnie kolejnej części przygód Pantery wiemy nie wiele, plotki mówią, że to Shuri mogła by przejąć rolę T’Challi. Killmonger co prawda zginął w poprzedniej części, jednakże, to Marvel. Jego powrót jest naprawdę bardzo realny!

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth i Chris Pratt już na planie filmowym!


Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?