Czarna Pantera 2 – Rozpoczęcie produkcji prawdopodobnie już w lipcu! Nowy aktor dołączy do obsady?

Plany Marvel Studios dotyczące Czarnej Pantery 2 doznały poważnego niepowodzenia wraz z tragiczną śmiercią gwiazdy Chadwicka Bosemana, aczkolwiek wygląda na to, że kontynuacja jest już na dobrej drodze do rozpoczęcia produkcji w lipcu 2021 roku.

Niedawne odejście Chadwicka Bosemana wprawiło w zamęt plany Marvel Studios dotyczące Czarnej Pantery 2, ostatnio słyszeliśmy też , że Kevin Feige i spółka poświęcili trochę czasu żeby obmyślić plan działania.

THR informuje , że kontynuacja hitu MCU ma rozpocząć się w już lipcu przyszłego roku w Atlancie, a zdjęcia mają potrwać sześć miesięcy.

Mamy też pierwsze wiadomości na temat castingu, aktor znany z serialu Narcos, Tenoch Huerta, rozmawia o wejściu na pokład jako nowy czarny charakter. Niestety nie ma szczegółów na temat tego, jaką dokładnie postać miałby odegrać.

Tenoch Huerta

Nie wiemy jak Disney / Marvel planują postępować bez Bosemana jako tytułowego bohatera Wakandy, ale doniesienia dają do zrozumienia że ​​Letitia Wright ma „przyjąć bardziej znaczącą rolę”. To nieuchronnie prowadzi do spekulacji, że Shuri przejmie rolę swojego brata, i zostanie nową Czarną Panterą, ale na to oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Lupita Nyong’o, Winston Duke i Angela Bassett również powrócą do swoich ról jako Nakia, M’Baku i Królowa Ramonda. Ryan Coogler wróci na fotel reżysera.

Zobacz Również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Czarna Pantera

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?