Czarna Pantera: Wakanda Forever – Martin Freeman wypowiada się na temat sequela

Martin Freeman, Marvelowy Everett Ross w filmie Czarna Pantera: Wakanda Forever dość szczegółowo opowiedział o Ryanie Cooglerowi i swoich odczuciach odnośnie sequela.

Niedawno Freeman pojawił się w The Late Late Show z Jamesem Cordenem, potwierdzając, że spotkał się z Ryanem Cooglerem aby porozmawiać o kontynuacji Czarnej Pantery.

Miałem rozmowę w sprawie filmu z Ryanem Cooglerem, reżyserem i współautorem scenariusza, jak przypuszczam, jakieś siedem lub osiem tygodni temu. W pewnym sensie skrupulatnie przeprowadził mnie przez wszystkie kroki jakie ma odegrać moja postać w filmie. Przeprowadził mnie przez cały film. Opowiedział o kilku scenach, a niektóre z nich były naprawdę bardzo dziwne. Myślę, że [Coogler] mógł zobaczyć reakcje mojej twarzy na niektóre rzeczy, które mówił, moja twarz musiała wyglądać w ten sposób [zszokowana twarz], zatrzymywał się i kontynuował opowiadać dalej. Mówił: „Zostań ze mną, to zadziała”. Myślę, że ludzie czekają na prawdziwą ucztę. Chodzi mi o to, że jeszcze tego nie zrobiliśmy, kto wie, możemy zrobić to okropnie. Ale mam nadzieję, że nie, mam nadzieję, że ludzie się nie zawiodą!

Bez T’Challi, sequel Czarnej Pantery z pewnością będzie zupełnie innym filmem. Freeman podzielił nadzieję, że z powodzeniem film odda hołd zmarłemu Chadwickowi Bosemanowi.

Oczywiście mamy nadzieję, że kontynuacja odda spuściznę Chadwicka. Oby był to kolejny dobry film.

Zobacz również: Eternals – pierwszy zwiastun filmu Chloé Zhao w MCU

8 lipca 2022 to planowana data premiery Czarnej Pantery: Wakanda Forever!


Źrodło: YouTube The Late Late Show / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?