Czarna Wdowa – David Harbor na temat pochodzenia Red Guardiana!

Red Guardian to postać, której debiutem w Marvel Cinematic Universe fani są ogromnie podekscytowani, natomiast aktor David Harbour ujawnił mnóstwo nowych szczegółów na temat tego, czego fani mogą oczekiwać od bohatera.

Red Guardian to postać o skomplikowanej i zawiłej historii komiksowej; wielokrotnie umarł i był wskrzeszany, początkowo przedstawiano go jako byłego męża Natashy Romanoff. W filmie Czarna Wdowa będzie występował jako postać ojca dla bohaterki i wydaje się mieć chęci aby zostać nowym Kapitanem Ameryką. 

W Black Widow: The Official Movie Special Book  ( która jest teraz w sprzedaży w Titan Books ), aktor David Harbour podzielił się wieloma nowymi szczegółami na temat tego, czego fani mogą oczekiwać od Alexei Shostakoff.

Dorastał w Związku Radzieckim podczas wyścigu zbrojeń. Był żołnierzem. Został wybrany do tego programu, ponieważ Amerykanie pracowali nad bronią i oczywiście Kapitanem Ameryką – ujawnia aktor. Rosjanie powoli nadrabiali zaległości, ale chcieli walczyć z własną wersją Kapitana Ameryki. Został potraktowany supermocnym serum i wyszkolony w określony sposób. Ale nie stał się tak sławny jak Kapitan Ameryka – tak naprawdę nikt nie wie, kim on jest.

Połączenie z nim i Czarną Wdową polega na tym, że założono ich jako rodzinę szpiegów w Ameryce w latach 90. Melina Rachel Weisz była czymś w rodzaju mamy, Alexei był tatą, a Natasha i Yelena były ich dziećmi. Widzimy to na początku filmu, funkcjonują jakby byli prawdziwą rodziną. Znali się od dawna, a potem stracili kontakt na prawie dwadzieścia lat.

Harbour powiedziałby, że Red Guardian obserwuje Nataszę za pośrednictwem gazet i wie, że ostatecznie została Mścicielką. Poruszył również temat spotkania między nimi, po raz kolejny podkreślając, że dynamika rodzinna będzie dużą częścią Czarnej Wdowy!

Zobacz Również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. Superprodukcja Marvela ma pojawić się w kinach w maju 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: Zdjęcie z traileru filmu Czarna Wdowa

 

 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?