Czarna Wdowa: Gwiazda ujawnia, czy film odnosi się do wydarzeń w Budapeszcie!

The Avengers, pierwsze spotkanie Czarnej Wdowy i Hawkeye’a miało miejsce w Budapeszcie, teraz Scarlett Johansson ujawnia, czy film odniesie się do tego wątku w jakikolwiek sposób.

Scarlett Johannson jako Czarna Wdowa

Kadr z filmu Czarna Wdowa

Kiedy ujawniono, że wydarzenia w filmie Czarna Wdowa będą działy się między wydarzeniami z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Avengers: Wojna bez granic, fani byli zdecydowanie zdezorientowani. W końcu samotna wycieczka dla postaci z pewnością wymagała zbadania historii jej powstania, a przede wszystkim tego, co wydarzyło się w Budapeszcie!

Stolica Węgier została po raz pierwszy wspomniana w Avengers z 2012 roku, kiedy dowiedzieliśmy się, że ta dwójka spotkała się tam po raz pierwszy, kiedy Clint Barton zwerbował Nastashę Romanoff do SHIELD (zamiast ją zabrać). W Marvel’s Black Widow: The Official Movie Special Book, gwiazda Black Widow, Scarlett Johansson, potwierdza, że ​​tak, w końcu dowiemy się więcej na ten temat w jej nadchodzącym filmie.

Wszyscy zgodziliśmy się, że musimy dowiedzieć się, co wydarzyło się w Budapeszcie – przyznała aktorka. Zaczęło się od tego jednorazowego wersetu, który Joss Whedon wrzucił do Marvel’s The Avengers jako zabawny moment między Hawkeye i Czarną Wdową. To Clint i Natasha opowiadają o swojej historii.

Pomyśleliśmy, że jeśli nie wrócimy do Budapesztu i nie dowiemy się, co się tam naprawdę wydarzyło, ludzie poczują niedosyt. Zastanawiałam się, co się tam stało? Johansson podsumowała, zauważając: Czarna Wdowa nie dotyczy tego, co wydarzyło się w Budapeszcie, ale jest to ogromny punkt wyjścia, abyśmy mogli zrozumieć ciężar jaki miała na sobie Natasza.

Zdecydowanie wygląda na to, że możemy spodziewać się, że film Czarna Wdowa w znaczący sposób odniesie się do Budapesztu , a to, miejmy nadzieję, oznacza, że ​​Jeremy Renner pojawi się epizodycznie.

Teraz musimy tylko mieć nadzieję, że dowiemy się, co się stało, gdy Natasza spotkała Zimowego Żołnierza!

Zobacz również: Spider-Man 3 – reakcja Jacoba Batalona na scenariusz filmu!

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. 


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: Zdjęcie z traileru filmu Czarna Wdowa

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?