Czarna Wdowa – Marvel wciąż nie bierze pod uwagę premiery filmu na Disney+

Fani byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że WB. zdecydowało się nie przenosić premiery Wonder Woman 1984 i zamiast tego wypuści film na HBO Max i w kinach w tym samym czasie. Takich planów na Czarną Wdowę studio Marvel niestety podobno nie ma.  

Pomimo tego, że Wonder Woman 1984 trafi do kin w Boże Narodzenie i jednocześnie pojawi się w HBO Max, Disney i Marvel Studios podobno nie mają takich planów dla Czarnej Wdowy.

Ponieważ COVID-19 mocno trzyma się kin i innych miejsc rozrywki w USA, fani MCU mieli nadzieję, że Kevin Feige i spółka dokonaliby tego samego wyboru co studio Warner Bros. Niestety tak się raczej nie stanie.

Oczywiście Disney już wykonał podobny ruch na początku tego roku, wprowadzając na platformę film Mulan, który zadebiutował wcześniej dla subskrybentów Disney+ za dodatkową cenę 29,99 USD 4 września 2020 r. Film będzie wkrótce dostępny bez dodatkowych opłat na platformie, dokładnie 4 grudnia. Doniesienia o tym, jak bardzo udany ruch stanowiło przedsięwzięcie Disneya, były wszędzie, a szefowie kierownictwa podawali bardzo niedokładne dane sprzedaży.

Krótko przed tym jak Warner Bros. poinformowało o oficjalnej premierze Wonder Woman 1984, wiceprezes Marvel Studios, Victoria Alonso, powiedziała o wydaniu Czarnej Wdowy na Disney+.

Wydaje mi się, że nasze filmy są filmami przeznaczonymi do dystrybucji kinowej. Zawsze mówiliśmy, że wierzymy w różne formaty i bardzo ważne jest zachowanie zwyczaju, tradycji oglądania niektórych filmów we wspólnocie.

Z Avengers: Endgame zrobiliśmy tak jak zwykle: w każdy piątek przed premierą filmu idziemy go zobaczyć z ludźmi, którzy nigdy go nie widzieli. Jeśli zobaczysz film z tymi 500 osobami, 1000 osób lub 100 osobami, z którymi byłeś w kinie, to to co czujesz, kiedy oglądasz ten film z obcymi ludźmi, jest czymś zupełnie odmiennym od tego, co można poczuć w salonie z czterema, pięcioma czy sześcioma osobami mieszkającymi w twoim domu.

Oczywiście Czarna Wdowa wydaje się być w nieco wyjątkowej sytuacji, ponieważ prequelowy charakter filmu prawdopodobnie oznacza, że ​​jego wydanie nie wpłynie na żadne plany Marvela dotyczące pozostałych tytułów fazy czwartej. Z drugiej strony krążą plotki, że postacie takie jak Taskmaster i Yelena Belova mają przed sobą świetlaną przyszłość w MCU. W tej chwili jest po prostu zbyt wiele niewiadomych.

Zobacz Również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. Superprodukcja Marvela ma pojawić się w kinach w maju 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: zrzut z trailera filmu Czarna Wdowa

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?