Czarna Wdowa – Natasha przekaże pałeczkę Yelenie, która będzie nową bohaterką w MCU

Czarna Wdowa pokaże moment, gdy Natasha przekazuje pałeczkę Yelenie. Wygląda na to, że jej postać na stałe zagości w MCU i będzie nową bohaterką.

Do premiery filmu zostało coraz mniej czasu i dowiadujemy się kolejnych faktów z nim związanych. Okazuje się, że postać Yeleny będzie swoistą następczynią Natashy. Czarna Wdowa będzie prequelem, który jednocześnie wprowadzi do MCU nową, stałą bohaterkę. Potwierdziła to sama reżyserka w filmu, Cate Shortland.

Kevin Feige domyślił się, że publika będzie oczekiwać kolejnego origin story, więc poszliśmy w całkowicie innym kierunku. Na początku nie wiedzieliśmy jeszcze jak wspaniała będzie Florence Pugh. Wiedzieliśmy, że będzie świetna, ale nie aż tak. Scarlett jest więc zachwycona, że przekazuje jej pałeczkę. To będzie dobry rozpęd dla nowej kobiecej historii.

Zobacz również: Czarna Wdowa – wiadomo, ile zwiastunów otrzyma jeszcze film

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. Wstępnie film ma pojawić się w kinach 6 listopada. Pierwotna data zakładała premierę jeszcze w maju. Sytuacja na świecie uniemożliwiła taki scenariusz.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?