Czarna Wdowa – Przecieki ukazują prawdopodobny wygląd Taskmastera!

Czarna Wdowa miała pojawić się w kinach na początku tego miesiąca, niestety tak się nie stanie, aczkolwiek dzięki oficjalnej specjalnej książce filmowej, mamy nowe spojrzenie na nikczemnego Taskmastera w akcjach na żywo i grafikach koncepcyjnych.

Czarna Wdowa miała zostać pierwotnie wydana w kinach w tym roku, ale przez sytuację z COVID-19 premiera została przesunięta prawdopodobnie na maj 2021.

To zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że jesteśmy w środku pandemii, ale zniweczyło to wszelkie nadzieje, że możemy zobaczyć Czarną Wdowę w Disney + przed Bożym Narodzeniem.

Prawdopodobny wygląd Taskmastera w filmie

Prawdopodobny wygląd Taskmastera w filmie

Pomimo tego opóźnienia, Marvel’s Black Widow: The Official Movie Special Book jest już dostępna i zawiera wiele nowych szczegółów na temat tego, czego fani mogą spodziewać się po filmie. Wkrótce powinno być sporo nowych treści, ale w międzyczasie ujawniono dwa nowe obrazy nikczemnego Taskmastera.

Pierwsza grafika to ujęcie na żywo z tajemniczym, złym facetem, który wskakuje do akcji z łukiem i strzałą. Mamy również wysokiej jakości grafikę koncepcyjną przedstawiającą Taskmastera gotowego do walki. Istnieje wiele teorii na temat tego, co Marvel Cinematic Universe może mieć w zanadrzu dla tej postaci, ale jest nadzieja, że ​​będzie miał przyszłość poza Czarną Wdową.

Zobacz Również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. 


Źródło: comicbookmovie / twitter / Ilustracja wprowadzenia: Zdjęcie z traileru filmu Czarna Wdowa

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?