Advertisement
Advertisement

Czym będzie ostatni film Tarantino?

Reżyser, podczas promowania filmu Once Upon A Time in Hollywood w Moskwie zdradził, że jego dziesiąty film będzie „epilogiem”!

Ponadto wspomniał, że że jego ostatni film będzie horrorem, jeśli wymyśli dobrą historię.

Tarantino o swoim ostatnim filmie:

Jeśli pomyślisz o idei, w której wszystkie filmy opowiadają jedną historię, a każdy film połączony jest ze sobą jak wagon kolejowy, to ten byłby swego rodzaju wielkim punktem kulminacyjnym tego wszystkiego.

 

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Protest na Hawajach – wstrzymanie prac nad Aquamanem 2

Chociaż Tarantino jeszcze nie nakręcił kompletnego horroru, wspomniał, że jedna sekwencja w Once Upon a Time in Hollywood flirtuje z gatunkiem grozy w sposób, jakiego jego kariera nigdy wcześniej nie miała. Scena, o której mowa, ma miejsce, gdy kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przybywa do Spahn Ranch i zostaje powitany przez członków rodziny Mansona.

Tarantino potwierdził, że planuje nakręcić tylko 10 filmów i nadal ma „jeszcze jeden film do zrobienia”, ale nie podał żadnych dalszych szczegółów dotyczących tego, jaki może być ten film.

Akcja filmu dziewiątego filmu Tarantino rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami  Once Upon a Time in Hollywood   są Rick Dalton (DiCaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt).  Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Oprócz Pitta i DiCaprio zobaczymy w nim także Margot Robbie, Dakotę Fanning, Margaret Qualley czy Ala Pacino. Do roli Romana Polańskiego Quentin zaangażował polskiego aktora Rafała Zawieruchę. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów

Premiera w Polsce już 16 sierpnia!

Źródło: Hollywoodreporter/ zdjęcie wyróżniające: mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ekram pisze:

Czym będzie ostatni film Tarantino?
FILMEM XD 😛

Adrian pisze:

wow, cóż za błyskotliwość, serio …

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?