Dave Bautista w nowym thrillerze

Dave Bautista zagra główną postać agenta DEA w thrillerze akcji Traphouse. Aktor jest również producentem filmu, który według niego był planowany od lat.

Dave Bautista, którego kariera zaczęła się dynamicznie rozwijać po premierze Strażników Galaktyki, teraz wejdzie również w buty producenta. Razem ze swoim długoletnim menadżerem Jonathanem Meisnerem zajmą się filmem pod tytułem Traphouse. Przy tworzeniu go, współpracują z wytwórnią Signature Film’s . Scenariuszem zajmie się za to Gary Scott Thompson, czyli twórca Szybkich i Wściekłych. Produkcja przedstawi losy dwóch agentów DEA działających pod przykrywką. Staną oni przed zadaniem wykrycia sprawców kradzieży majątku kartelu narkotykowego. Okazuje się, że są to ich własne dzieci, które wykorzystywały dane wywiadowcze i techniki działania swoich rodziców do własnych celów.

Dave Bautista

Zobacz również: Diuna – Dave Bautista prezentuje nowe zdjęcie z planu

Jak mówi sam Bautista, jest to projekt, który planowali od dawna.

Traphouse to projekt, nad którym pracowaliśmy od lat. Jesteśmy bardzo podekscytowani pracą z Signature by w końcu doprowadzić do powstania filmu, a w Garym znaleźliśmy idealnego scenarzystę, który wypełni nasz pełen akcji projekt dużą dawką serca.

Dave Bautista to aktor, którego najbardziej znamy z obu części Strażników Galaktyki, w których gra Draxa. Występował on jednak także w takich filmach jak Blade Runner 2049, czy Spectre. Jest też jednym z aktorów zaangażowanych do obsady nowej adaptacji Diuny.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: fot. Jordan Strauss

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?