Dave Franco zagra w filmowej biografii Vanilla Ice

Fani muzycznych biopiców mogą już zacierać ręce. W przygotowaniach jest film To The Extreme o raperze Vanilla Ice.

To The Extreme przedstawi kompleksowo całe życie Roberta Van Winkle występującego pod pseudonimem Vanilla Ice. Fabuła rozpocznie się jeszcze podczas doświadczeń muzyka ze szkoły średniej. Zobaczymy jego trudne początki, drogę do sławy, największe sukcesy oraz wydanie kultowego singla Ice Ice Baby. Film ma jednak poruszyć także bardziej dramatyczne momenty z życia Roberta Van Winkle. Nie ominie tematów związanych z uzależnieniem od narkotyków, problematycznej sławy i próby samobójczej muzyka. W roli głównej zobaczymy Dave’a Franco.

Fot. Time & Life Pictures

Zobacz również: Gael García Bernal zagra w nowym thrillerze M. Night Shyamalana

Scenariuszem To The Extreme zajmują się Chris Goodwin i Phillip Van. Na razie nie wybrano jeszcze reżysera filmu. Dave Franco potwierdził za to, że film będzie w swoim tonie podobny do świetnie przyjętego The Disaster Artist. Możemy więc liczyć na sporo humoru, ale także pełnego wyczucia podejścia do artysty. Sam Franco konsultował się już z Robertem Van Winkle, który jest według niego bardzo pomocny i pozwala mu zdobyć wiele informacji, o których publika jeszcze nigdy nie słyszała.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Frazer Harrison

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?