Djimon Hounsou zagra w sequelu Cichego Miejsca

Djimon Hounsou będzie towarzyszyć Emily Blunt w kontynuacji Cichego Miejsca. Zajmie miejsce, które według wcześniejszych spekulacji miał objąć Brian Tyree Henry.

Reżyserią filmu ponownie zajmie się John Krasinski. Przedstawi on dalsze losy rodziny starającej się przeżyć w świecie opanowanym przez potwory reagujące na najmniejszy hałas. Na ekranie znów zobaczymy Emily Blunt oraz filmowe dzieci grane przez Noah Jupe oraz Milicent Simmons. Tym razem będzie im jednak towarzyszyć również Hounsou, którego można było do tej pory zobaczyć w takich filmach jak Krwawy Diament, czy Strażnicy Galaktyki i Kapitan Marvel. Pojawi się także Cillian Murphy, który tak samo jak Djimon Hounsou dołącza do obsady dopiero w tej części.

Fot. kadr z filmu Ciche Miejsce

Zobacz również: Ciche miejsce – Ciekawostki

Ciche Miejsce to horror, który okazał się ogromnym sukcesem krytycznym jak i finansowym. Dzięki połączeniu wątku rodzinnego z atrakcyjnym motywem świata opanowanego przez potwory, film podbił serca recenzentów oraz widzów. Produkcję nominowano do wielu nagród, w tym Oscara. Premierę sequela przewidziano na 15 maja 2020 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Fot. John Salangsang

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?