Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Obsada filmu przypadkowo ujawniona przez Google?

Wydaje się, że nowy film Doctor Strange 2 może wykorzystać tak zwane międzywymiarowe multiwersum i w filmie pojawią się postacie z nowszych, jak i starszych produkcji Marvela!

Wydaje się, że Google popiera tę teorię, ponieważ fani zauważyli, że wyszukiwarka mogła dać poważny spoiler, wymieniając obsadę Doctor Strange 2. Obecnie, jeśli przeszukamy obsadę, pojawiają się tam Ryan Reynolds (który gra Deadpoola) i aktorzy Spider-Mana, Andrew Garfield i Toby Maguire, a także główne gwiazdy filmu czyli Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor (Karl Mordo), Rachel McAdams (Christine Palmer) i Benedict Wong (Wong).

Wszystkie te informację to tylko pogłoski, ale w końcu musi być w tym ziarenko prawdy. Już od dłuższego czasu mówi się, że kontynuacja Strange’a będzie przełomem 4 fazy!

Fani będą musieli poczekać do marca 2022 roku, aby zobaczyć Doktora Strange’a z powrotem na dużym ekranie, ponieważ przez pandemię, premiera opóźnia się o prawie rok, gdyż była planowana na maj 2021.

Zobacz również: Ironheart nowym Iron Manem? Marvel ma w planach nowy serial!

Doctor Strange in the Multiverse of Madness ma być powiązany z serialem WandaVision. Pojawi się w nim zresztą sama Elisabeth Olsen jako Scarlet Witch.


Źródło: metro / twitter / zdjęcie wprowadzenia: kadr z filmu Avengers

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?