Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Reżyser Scott Derrickson na temat relacji z Samem Raimim

Reżyser Doctor Strange, Scott Derrickson, dał do zrozumienia, że ​​jest na pokładzie z Samem Raimim, który przejmuje kontrolę nad filmem Doctor Strange in the Multiverse of Madness, jednocześnie stwierdzając, że jest on „drugoplanowym” producentem.

Na początku tego tygodnia reżyser Doctor Strange, Scott Derrickson, trafił na pierwsze strony gazet, kiedy dość wyraźnie zażartował na temat wszystkich iteracji Spider-Mana jako części Marvel Cinematic Universe. Twórca filmu został później zmuszony do wyjaśnienia, że ​​po prostu żartował, zamiast rzucać bombę na temat Multiverse, i teraz jasno określił swoje zaangażowanie w sequel. 

Derrickson rozstał się z Marvel Studios na planie Doctor Strange in the Multiverse of Madness z powodu „twórczych różnic”, a później zatrudniono na jego miejsce byłego reżysera m.in. Spider-Mana, Sama Raimi.

Chociaż reżyser pozostaje na pokładzie kontynuacji jako producent wykonawczy, to jednak to już nie to samo. Nie jestem już źródłem MCU – stwierdza w tweecie poniżej.  Jestem tylko odległym producentem wykonawczym (świetnej) kontynuacji Doktora Strange Sama Raimiego – dokonałem wyboru i jestem cholernie zadowolony.

Jeśli chodzi o to, nad czym obecnie pracuje, Derrickson dodał: Teraz robię„ Czarny telefon ”Joe Hilla dla Universal Pictures i Blumhouse Studios, zaadaptowany przez C. Roberta Cargilla.

Nie wiemy zbyt wiele o tym, czego możemy się spodziewać po kontynuacji Doktora Strange , ale Elizabeth Olsen powróci jako Scarlet Witch, a plan wkrótce rozpocznie się w Londynie. Oczywiście istnieje wiele różnych teorii, ale jakiekolwiek lepsze informacje zapewne dopiero z początkiem 2021 roku.

Zobacz również: The Mandalorian – Giancarlo Esposito ujawnia, dlaczego zbroja Moffa Gideona jest tak podobna do Dartha Vadera

Doctor Strange in the Multiverse of Madness ma być powiązany z serialem WandaVision. Pojawi się w nim zresztą sama Elisabeth Olsen jako Scarlet Witch.


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: plan zdjęciowy Doctor Strange

 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?