Doktor Sen- Przed wami finałowy zwiastun horroru!

Do sieci trafił finałowy zwiastun horroru Doktor Sen. Film powstał na podstawie książki Stephena Kinga pod tym samym tytułem.

Zwiastun filmu znajdziecie poniżej:

Wydana 36 lat po Lśnieniu, powieść Doktor Sen podąża śladami dorosłego Danny’ego Torrance’a znanego z pierwotnej książki. Prześladowany przez mieszkańców hotelu Overlook, gdzie spędził jeden, przerażający rok ze swojego dzieciństwa, bohater od dekad próbuje zrzucić z siebie dziedzictwo ojca. Ostatecznie zamieszkuje w New Hampshire, gdzie wspiera go organizacja AA. Dan znajduje również sobie pracę w domu opieki, w którym zapewnia umierającym komfort oraz ulgę poprzez swoje niezwykłe zdolności. Wspomagany przez podejrzanego kota staje się Doktorem Sen. Następnie Dan spotyka Abrę Stone oraz jej spektakularny talent, najdoskonalsze lśnienie, jakie kiedykolwiek widział, które na powrót konfrontuje bohatera z jego własnymi demonami w walce o dusze oraz przetrwanie nowej znajomej.

Zobacz również: To: Rozdział 2 – recenzja powrotu demonicznego Klauna Stephena Kinga!

Film będzie wyreżyserowany przez Mike’a Flanagana, więc będzie  to jego druga adaptacja prozy Stephena Kinga po bardzo dobrej Grze Geralda. W filmie wystąpią m.in.  Ewan McGregor, Rebecca Ferguson i Jacob Tremblay. Premier filmu zaplanowana jest na 15 listopada.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?