Doktor Sen – zwiastun kontynuacji Lśnienia!

W sieci pojawił się polski zwiastun wyczekiwanego horroru – Doktor Sen!

Fani Lśnienia – szykujcie się! Oto wielkimi krokami zbliża się premiera kontynuacji kultowego dzieła! Na YouTubie wylądował właśnie pierwszy zwiastun produkcji, której premierę planuje się na 8 listopada bieżącego roku. Piszcie w komentarzach, czy u was także pojawiła się gęsia skórka wraz z pojawieniem się słynnych drzwi oraz motywu przewodniego!

Zobacz również: Najlepsze horrory! Ranking aktualizowany!

Wydana 36 lat po Lśnieniu, powieść Doktor sen podąża śladami dorosłego Danny’ego Torrance’a znanego z pierwotnej książki. Prześladowany przez mieszkańców hotelu Overlook, gdzie spędził jeden, przerażający rok ze swojego dzieciństwa, bohater od dekad próbuje zrzucić z siebie dziedzictwo ojca. Ostatecznie zamieszkuje w New Hampshire, gdzie wspiera go organizacja AA. Dan znajduje również sobie pracę w domu opieki, w którym zapewnia umierającym komfort oraz ulgę poprzez swoje niezwykłe zdolności. Wspomagany przez podejrzanego kota staje się Doktorem Sen. Następnie Dan spotyka Abrę Stone oraz jej spektakularny talent, najdoskonalsze lśnienie, jakie kiedykolwiek widział, które na powrót konfrontuje bohatera z jego własnymi demonami w walce o dusze oraz przetrwanie nowej znajomej.

Film ma być wyreżyserowany i  przez Mike’a Flanagana, więc będzie  jego drugą adaptacją Stephena Kinga po bardzo dobrej Grze Geralda. W filmie wystąpią m.in.  Ewan McGregor, Rebecca Ferguson i Jacob Tremblay.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: YouTube

Zastępca Redaktora Naczelnego
Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?