Dziennikarskie śledztwo w sprawie cudu. Zwiastun filmu Tajemnica objawienia

Przedstawiamy oficjalny polski zwiastun filmu Tajemnica objawienia. Produkcja jest thrillerem psychologicznym o dziennikarzu, który na zlecenie Watykanu bada pogłoski w sprawie cudu na południu Francji.

Za reżyserię odpowiada Xavier Giannoli, twórca mający na swoim koncie Cezara i Złotą Palmę za krótkometrażowy Wywiad i Nagrodę Specjalną Festiwalu w Wenecji (Niesamowita Marguerite). W obsadzie produkcji wystąpiła plejada znakomitych francuskich aktorów, m.in.: nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej, laureat Cezara i Złotej Palmy – Vincent Lindon (Miara człowieka), znany z hitów Quantum of Solace i Uprowadzona – Anatole Taubman oraz Patrick d’Assumçao (Śmierć Ludwika XIV). W rolę dziewczyny mającej objawienia Matki Boskiej wciela się Galatéa Bellugi.

Opis dystrybutora: Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu. Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się błyskawicznie i sprawiają, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów. Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, mającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.

Zobacz również: Nieznane filmy znanych reżyserów #13 – Miloš Forman

Tajemnica objawienia w kinach od 24 sierpnia.

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: fot. Shanna Besson

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?