Dziewczyna, która kochała Toma Gordona zostanie zekranizowana

Kolejna książka Stephena Kinga doczeka się swojej ekranizacji. Tym razem chodzi o wydaną w 1999 roku pozycję Dziewczyna, która kochała Toma Gordona. Informację taką podał portal The Hollywood Reporter.

Póki co nie wiadomo kto napisze scenariusz. Producentem wykonawczym będzie natomiast Andrew Childs, a za produkcję odpowiedzą Christine Romero, była żona nieżyjącego już reżysera George’a A. Romero wraz z Royem Lee, Jonem Bergiem (Vertigo Films) i Ryanem Silbertem (Original Story).

Tak Stephen King skomentował wiadomość o ekranizacji jego kolejnej książki:

Jestem szczęśliwy, że moja książka zostanie zekranizowana, i że zaangażowała się w to firma George’a. Chris pracowała długo i ciężko, by ten projekt wypalił.

Zobacz również: To: Rozdział 2 – nowa zapowiedź filmu i zdjęcia obsady!

Powieść Kinga opowiada opowiada historię dziewczynki, która gubi się na szlaku Appalachów. Opętana manią wycieczek matka zabiera dziewięcioletnią Trishę i jej starszego brata do parku narodowego w masywie Gór Białych. Zajęta kłótnią z synem, nie zauważa, gdy dziewczynka schodzi z wyznaczonego szlaku i gubi się w gęstym lesie. Weekendowa wycieczka zamienia się w dziewięciodniowy koszmar, z którym dziewczynka radzi sobie na swój własny sposób. Strach przed głodem, pragnieniem, śmiercią oraz ciemnością powoduje u niej halucynacje, podczas których spotyka przyjaciół, członków rodziny, jak również swojego idola – Toma Gordona. Co gorsza, przerażona dziewczynka zaczyna w końcu wierzyć, że jej przeznaczeniem jest pokonanie Boga Zagubionych, tropiącego ją w postaci zmutowanych zwierząt.

Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?