Elijah Wood zagra w thrillerze No Man Of God o Tedzie Bundym

Elijah Wood, który ostatnio dał się poznać jako producent kilku psychodelicznych horrorów wraca przed kamerę. W No Man Of God wcieli się w agenta FBI przesłuchującego Teda Bundy’ego.

Ted Bundy to osoba, która szczególnie ostatnio bardzo zainteresowała filmowych twórców. W ciągu ostatnich dwóch lat doczekaliśmy się filmu fabularnego (Podły, okrutny, zły) oraz dwóch dokumentów – jeden od Netflixa, drugi od Amazona. Niedługo do listy tej dołączy także No Man Of God. W filmie tym Elijah Wood wcieli się w Billa Hagmaiera, analityka FBI, który przez pięć lat przesłuchiwał Bundy’ego. Produkcja prawie w całości usytuowana będzie w jednym pomieszczeniu i skupi się na relacji dwóch postaci. Oparty będzie o prawdziwe transkrypty przeprowadzonych rozmów.

Fot. kadr z serialu Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego

Zobacz również: Desperados – zwiastun nowego filmu Netfliksa

Film wyreżyseruje Amber Sealey, która znana jest chociażby z dramatu No Light and No Land Anywhere. Scenariusz napisał C. Robert Cargill, który w swoim portfolio ma obie części horroru Sinister oraz Doktora Strange’a. Elijah Wood, który wcieli się w jednego z dwóch głównych bohaterów, objął również stanowisko producenta.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Łowca Czarownic

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?