Advertisement
Advertisement

Eternals otrzymało pierwszą oficjalną grafikę!

Po ogłoszeniu projektu na Comic-Conie w końcu możemy przyjrzeć się jak będzie wyglądać Eternals. Pierwszy concept art zwiastuje kosmiczne klimaty na epicką skalę.

Plakat, który umieszczono w sieci to grafika koncepcyjna stworzona specjalnie na San Diego Comic-Con. Mimo, że pochodzi z filmu Eternals, to na grafice nie znajdziemy tytułowej drużyny. Zamiast tego możemy podziwiać gigantycznych Celestian, których ciała sięgają daleko ponad chmury. Rasa kosmicznych olbrzymów jest jednak ściśle powiązana z Eternals. To właśnie oni, podróżując przez kosmos natknęli się na ziemię i w czasie, gdy ludzie dopiero zaczynali budować swoją cywilizację, rozpoczęli eksperymenty na jej mieszkańcach. Z projektów tych powstali właśnie Eternals. Mimo, że gatunek ten wygląda dokładnie jak ludzie, to jego przedstawiciele są o wiele bardziej potężni oraz długowieczni. Niektórzy z nich angażowali się w ludzkie losy w dawnych czasach, co sprawiało, że uważano ich za bogów.

Zobacz również: The Eternals – znamy obsadę i datę premiery nowego filmu Marvela! | SDCC 2019

Komiks, na bazie którego powstaje film został stworzony w 1976 roku przez Jacka Kirby’ego. W kinowej adaptacji Angelina Jolie wystąpi w roli Theny, Salma Hayek – Ajak, Richard Madden – Icarus, Kumail Nanjiani – Kingo, Lauren Ridloff – Macary, Brian Tyree Henry – Phastosa, Lia McHugh – Sprite i wreszcie Don Lee jako Gilgamesh.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?