Eternals – wyciekła grafika promocyjna ujawniająca stroje bohaterów!

Nowe grafiki promocyjne Eternals znalazły się w Internecie i pokazują wszystkich, od Ikarisa po Sprite’a i Makkari, ubranych w nowe kostiumy z filmu Marvel Studios.

Film Eternals miał zostać wydany w zeszły piątek, ale COVID-19 przesunął debiut filmu na luty 2021, lecz ostatecznie premiera planowana jest dopiero w listopadzie.

To roczne opóźnienie mocno uderzyło w fanów i jak dotąd nasze jedyne „oficjalne” spojrzenie na film pochodzi z opakowania zabawek i grafiki promocyjnej. Zrozumiałe jest, że Marvel Studios na razie wstrzymuje się z promocją tego filmu – nic wielkiego, skoro zarówno Czarna Wdowa, jak i Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni mają pojawić się w kinach (prawdopodobnie) przed nim.

Tutaj widzimy Kingo, Sprite, Gilgamesza, Thenę, Ikaris, Sersi, Phastos, Makkari, Druig i Ajak.

Te projekty są naprawdę fajne i zdecydowanie powinny pomóc postaciom wyróżnić się na tle Avengers (nie wspominając o Fantastycznej Czwórce i X-Menach po przybyciu do MCU). Teraz musimy tylko zobaczyć stroje w akcji, ponieważ to pokaże nam czy te stroje będą wyglądały dobrze czy po prostu słabo.

Zobacz Również: Czarna Wdowa: Informacje na temat pojawienia się Tony’ego Starka w filmie!

Eternals: film z czwartej fazy MCU. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.


Źródło: comicbookmovie, twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comic Con

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?