Advertisement
Advertisement

Eternals- wyciekła grafika, przedstawiająca cały zespół bohaterów!

Doczekaliśmy się w końcu dokładniejszego plakatu z filmu Eternals! Możemy zobaczyć dokładnie wszystkich bohaterów oraz ich stroje!

Po Twitterze krąży grafika z całą drużyną Eternals. Jest to raczej tylko koncept, jednak ukazuje nam on dość dokładnie wygląd wszystkich bohaterów.

Zobacz Również: QUIZ: Rozpoznaj role Willa Smitha w filmach.

Eternals: film z czwartej fazy MCU. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?