Advertisement
Advertisement

Evangeline Lilly dzieli się zdjęciami z usuniętej sceny z filmu Ant-Man i Osa!

Evangeline Lilly – odtwórczyni roli Hope Van Dyne – udostępniła na swoim profilu twitterowym zdjęcia z usuniętej sceny z filmu Ant-Man i Osa.

Lilly zamieściła na swoim profilu na Twitterze zdjęcia zza kulis filmu. Widać na nich usuniętą scenę z udziałem Scotta Langa/Ant-Mana (Paul Rudd) i Hope Van Dyne/Osa idących razem i mijających furgonetkę sprzedającą taco. Hope ma w ręku papierową torbę, w której najprawdopodobniej znajduje się jedzenie zakupione w mobilnym punkcie sprzedaży.

Zobacz również: Ant-Man i Osa – alternatywna wersja postaci Michelle Pfeiffer na grafice koncepcyjnej

Gwiazdami filmu Ant-Man i Osa są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawitał do polskich kin 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?