Evangeline Lilly zdradziła ważny element fabuły Ant-Man i Osa?

Pierwszym filmem z Kinowego Uniwersum Marvela po głośnym Avengers: Wojna bez granic będzie właśnie Ant-Man i Osa. Obraz ukaże nam to, czym Scott Lang i Hope van Dyne zajmowali się pod nieobecność większości znanych bohaterów Marvela. Okazuje się jednak, że Evangeline Lilly mogła nieświadomie zdradzić fabułę nadchodzącej produkcji za pośrednictwem swojego Instagrama.

W opisie załączonego materiału, aktorka wspomniała o niejakim Goliacie. Większość fanów niemal natychmiast potraktowała tę informację jako zapowiedź tajemniczego antagonisty w filmie. Jednym z wcieleń Goliatha w komiksach Marvela jest Dr. Bill Foster, który był asystentem Hanka Pyma i używał wcześniej pseudonimów Czarny Goliath czy Giant-Man. W filmie w tego człowieka wcieli się Laurence Fishburne.

Z drugiej jednak strony, wpis mógł dotyczyć Goliata traktowanego jako przeszkodę lub coś, co wydaje się być niemożliwym do zrealizowania dla każdego człowieka. Na wyjaśnienie tej zagadki przyjdzie nam jednak poczekać, aż do premiery filmu.

W sequelu Ant-Mana ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Van Dyne), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne – Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) – Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) – Ghost, Randall Park (Wykolejona) – Jimmy Woo.

Ponadto na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Peyton Reed. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man i Osa sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda.

Obecna polska data premiery superprodukcji Marvela to 3 sierpnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia:

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?