Fantastyczne zwierzęta 2 – zdjęcie młodego niuchacza. Będzie nawiązanie do Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka

Za pośrednictwem Entertainment Weekly zaprezentowano nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu ze świata Harry’ego Pottera pt. Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

Na zdjęciu, które znajdziecie poniżej możecie zobaczyć Newta Scamandera z młodym niuchaczem. Dorosłego osobnika mogliśmy już poznać w pierwszej części Fantastycznych Zwierząt. Niuchacze to małe, czarne stworzenia z długim ryjkiem, które nieustannie poszukują błyskotek, a swoje zdobycze chowają w pojemnej skórnej torbie na brzuchu. 

W Fantastycznych zwierzętach: Zbrodniach Grindelwalda nie zabraknie również odniesienia do Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka. W filmie zobaczymy Augurey (pol. tłum. Lelek Wróżebnik), stworzenie nazywane irlandzkim feniksem. Augrey przypomina małego, chudego sępa. Wierzy się, że jego płacz wróży śmierć. W Przeklętym Dziecku Delphini miała tatuaż w kształcie piór tego ptaka.

Newt Scamander i Niuchacz

Fot. EW

Zobacz również: Zobacz magiczny zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda l SDCC 2018

młody niuchacz

Fot. EW

Opis dystrybutora (kino): Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

W filmie reżyserowanym przez Davida Yatesa wystąpią Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Johnny Depp, Ezra Miller, Jude Law, Zoë Kravitz, Callum Turner, David Sakurai, Claudia Kim, Brontis Jodorowsky, Wolf Roth, Victoria Yeates, Derek Riddell, Poppy Corby-Tuech oraz Cornell S. John.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda zadebiutują w polskich kinach 16 listopada.

Źródło: EW/ Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?