Advertisement
Advertisement

Free Guy, czyli Ryan Reynolds jako NPC w nowej komedii od Fox

Jeśli zastanawialiście się jak czują się postacie NPC w popularnych grach online to niedługo wasza ciekawość zostanie zaspokojona. Pomoże w tym Free Guy i Ryan Reynolds.

W nowym filmie od 20th Century Fox twórcy spoglądają na gry online z drugiej strony. Co jeśli zamiast być graczem, który ratuje, rabuje, strzela i biega bylibyśmy tylko pionkiem stojącym na drodze człowieka. Taką właśnie postacią jest bohater grany przez Ryana Reynoldsa – kasjer bankowy, który codziennie pada ofiarą rabunku. W Free Guy w pewnym momencie nie chce on już jednak działać według zasad. Zamiast tego staje naprzeciw przestępcom i odkrywa, że jest mieszkańcem miasta wypełnionego questami, przedmiotami do zbierania i innymi NPC.

Zobacz również: Czarna Pantera 2 – Rihanna zagra w filmie?!

Za reżyserię filmu odpowiada Shawn Levy, czyli twórca kilku odcinków Stranger Things, a także wszystkich części Nocy w muzeum. Wytwórnia nie szczędziła z kolei na angażu aktorów. Na ekranie zobaczymy bowiem oprócz Reynoldsa także coraz bardziej popularnego Taikę Waititiego, Joe Keery’ego oraz Jodie Comer. Premierę filmu przewidziano na 3 lipca.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?