Glass – Bestia wychodzi na wolność. Nowy zwiastun filmu Shyamalana

Bruce Willis powraca w roli Niezniszczalnego by ochronić świat przed Bestią i Elijahem Price’em.

W sieci zadebiutował nowy zwiastun wyczekiwanej kontynuacji Niezniszczalnego i Split zatytułowanej Glass. Produkcja zadebiutuje w kinach 18 stycznia. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Rambo 5: Last Blood – wiemy, kto będzie przeciwnikiem głównego bohatera!

Zarys fabuły prezentuje się następująco: Sarah Paulson wcieli się w psychiatrę specjalizującą się w leczeniu osób „wierzących w to, że są superbohaterami”. Jej pacjentami w ośrodku w Filadelfii będą David Dunn (grany przez Bruce’a Willisa), Elijah Price znany też jako Mr. Glass (w tej roli Samuel L. Jackson) oraz Wendell Crumb portertowany przez Jamesa McAvoy’a.

Oprócz wcześniej wspomnianych osób w filmie zobaczymy również Anyę Taylor-Joy, ponownie w roli Casey Cooke, jedną osobę, która zdołała uciec z rąk Bestii, a także Spencera Treata Clarka, jako syna Dunna i Charlayne Woodard, w roli matki Price’a, znanych nam z filmu Niezniszczalny.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?