Godzilla vs. Kong – mamy oficjalny zwiastun!

Warner Bros. udostępnił pierwszy zwiastun oczekiwanego filmu Godzilla vs. Kong, który wchodzi w skład tak zwanego MonsterVerse!

Trailer ukazał się dokładnie o 18:00! Trwa ponad 2 minuty i po jego obejrzeniu możemy znacząco potwierdzić, że jest na co czekać! Film trafi na ekrany kin już 26 marca tego roku. W Stanach Zjednoczonych starcie tytułowych tytanów będzie można obejrzeć w dniu premiery także na platformie HBO Max. Niestety w Polsce nie jest ona jeszcze dostępna. Oglądajcie i dajcie znać czy czekacie na premierę.

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth i Chris Pratt już na planie filmowym!

Godzilla vs. Kong będzie czwartą pozycją w MonsterVerse i ukażą nam bitwę między dwoma gigantami. Do obsady należeć będą tacy aktorzy jak: Millie Bobby Brown (Stranger Things, Godzilla: Król Potworów), Eiza Gonzalez (Baby Driver, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw) Alexander Skarsgård (Tarzan: LegendaCzysta Krew), Jessica Henwick (Iron Fist, Gra o tron) czy Danai Gurira (Czarna Pantera, The Walking Dead). Reżyserem ma być twórca Blair Witch oraz Notatnika śmierci, Adam Wingard. Nad scenariuszem pracują: Patrick McKay i J.D. Payne, Lindsey Beer, Cat Vasko oraz  J. Michael Straczynski pod wodzą Terry’ego Rossio.

Film trafi do kin i na platformę streamingową HBO Max 26 marca 2021 roku.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: WB

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?