Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie-Finał filmu ma nam roztopić mózg!

Kevin Smith, reżyser i wielki fan popkultury był gościem na tegorocznym Comic Conie i podzielił się wrażeniami z wizyty na planie filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Smith został zaproszony przez J.J. Abramsa do studia Pinewood i obiecuje, że film będzie wspaniały.

Smith wyjawił pewne kwestie dotyczące samego finału filmu:

Na planie wciąż mówiono o pewnej, jednej konkretnej scenografii. Wszyscy mówili: „Musisz to zobaczyć. Kiedy to zobaczysz, roztopi ci się mózg”. Abrams powiedział mi jednak: „Nie rób sobie tego. To ostatnie ujęcie filmu. Nie psuj sobie tego. Będziesz chciał być w kinie, kiedy to się wydarzy. Zaufaj mi”.

filmu

Fot. MovieWeb

Reżyser wyznał, że był bardzo ciekawy, ale powstrzymał się od zobaczenia owej scenografii. Twierdzi, że zaufa Abramsowi, jak wytrawnemu magikowi.

Zrób to, oszukaj mnie, poczekam i dam się oszukać. Mimo że mogłem poznać, o co tyle szumu, stwierdziłem, że się powstrzymam. Podoba mi się jego wizja. A  J.J. jeszcze nigdy mnie nie rozczarował.

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier -Daniel Brühl prezentuje maskę Zemo!

O mocy finału Gwiezdnych Wojen przekonamy się 19 grudnia, kiedy to film trafi na ekrany polskich kin. W obsadzie IX Epizodu Gwiezdnych wojen znaleźli się: Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Kelly Marie Tran (Rose), Joonas Suotamo (Chewbacca), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Billie Lourd. Dołączą do nich m.in. Dominic Monaghan, Keri Russell, Naomi Ackie i Richard E. Grant w nieznanych jeszcze rolach. Co więcej, do roli Lando Calrissiana powróci Billy Dee Williams. W filmie pojawi się również postać Lei Organy, w którą wcielała się zmarła Carrie Fisher, a sceny z jej udziałem zostaną stworzone dzięki niewykorzystanym nagraniom z poprzednich odsłon trylogii sequelowej.

Źródło: ScreenRant/ Ilustracja wprowadzenia: Disney

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?