Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie-J.J. Abrams o roli Carrie Fisher

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie będzie wielkim finałem kultowej sagi. Podczas odbywającego się w weekend D23 J.J. Abrams, reżyser filmu wypowiedział się o roli Lei Organy w produkcji graną przez zmarłą Carrie Fisher.

Fisher zmarła w grudniu 2016 roku, ale pewne jest, że generał Leia Organa pojawi się IX Epizodzie. Twórcy filmu wykorzystają nagrane wcześniej z Carrie sceny, które nie ujrzały dotąd światła dziennego. Abrams zapowiedział również, że zmarła aktorka otrzyma godne pożegnanie.

Fisher

Fot. Materiały Disneya

Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm skomentowała wątek Lei w następujący sposób:

Mieliśmy to ogromne poczucie odpowiedzialności. Spędziliśmy dużo czasu na pomysły na temat tego, co tak naprawdę chcemy poczuć na samym końcu jej wątku. Przede wszystkim jest w tym Leia. To była naprawdę trudna rozmowa, ale wszyscy oczywiście mieliśmy świadomość, że była ona bardzo ważną postacią w całej historii.

Zobacz również: The Suicide Squad – gwiazda Firefly i postać ze Strażników Galaktyki vol. 2 dołączają do obsady!

W tym samym wywiadzie Abrams powiedział, że nie chciałby wszyscy myśleli o wątku Lei jako skończonym. Nazwał wątek Organy ”integralną częścią całości”. Dodatkowo nadchodząca część będzie finałem całej sagi, a nie tylko nowej trylogii. Twórca chciał, żeby finał tej niezwykłej opowieści był emocjonalny, ale z zachowaniem sensu i spójności.

Jak mu to wyjdzie, przekonamy się już 19 grudnia, kiedy to Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie wejdzie na ekrany polskich kin.

Źródło: Entertainment Weekly/ Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?