Harrison Ford wypowiedział się o pomyśle reecastingu Indiany Jonesa

Parę lat temu krążyła plotka o pomyśle reecastingu Indiany Jonesa z Chrisem Prattem w głównej roli. Pratt miałby przejąć dziedzictwo Harrisona Forda. Teraz sam Ford wypowiedział się na temat tego pomysłu.

Ford jest potwierdzony jako Dr Henry Jones w piątej części, która trafi do kin w 2021 roku. Aktor zapytany, czy Pratt pojawi się w produkcji, odpowiedział bardzo krótko:

                                                                Albo on, albo ja

Być może legendarny Indiana żartował albo naprawdę Ford jest niezadowolony z tego pomysłu. Niedawno spekulowano, że w najnowszej części mogą pojawić się sceny retrospekcji, w których poznamy odtwórcę roli młodego Jonesa, który mógłby powrócić w ewentualnych kolejnych częściach.

Ford

Fot. The Telegraph

Zobacz również: Aquaman – pojawiły się pierwsze opinie!

Legendarny aktor w wywiadzie powiedział, że nie wie, kiedy ruszą zdjęcia do piątej części. Wyjawił jedynie, że scenariusz wciąż jest pisany i jest nim bardzo podekscytowany. Za kamerą stanie Steven Spielberg, natomiast cały film trafi do kin w lipcu 2021 roku.

Źródło: /Film/Ilustracja wprowadzenia:  Kadr z filmu Poszukiwacze Zaginionej Arki

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?