Himesh Patel w nowym filmie Nolana – Tenet

Himesh Patel, którego ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć w filmie Yesterday, zagra w Tenet. Będzie to nowy thriller od Christophera Nolana.

Niewiele wiadomo o nowej produkcji reżysera Interstellar. Ma ona być epickim thrillerem, którego akcja będzie rozgrywać się w wielu miejscach na całym świecie. Same plany zdjęciowe obejmują siedem państw. Fabuła pozostaje jednak tajemnicą i nie odkrył jej nawet pierwszy teaser. Pojawił się on przed niektórymi seansami Hobbs i Shaw, lecz oprócz przypomnienia o istnieniu filmu, nie pokazał on nic więcej. Angaż Himesha Patela, jest więc jedną z niewielu nowych informacji na temat Tenet.

Fot. kadr z filmu Dunkierka

Oprócz niego, w obsadzie znaleźli się między innymi John David Washington (BlackKkKlansman), Robert Pattinson (Good Time), Elizabeth Debicki (Wielki Gatsby), Aaron Taylor-Johnson (Avengers: Czas Ultrona) i Kenneth Branagh (Dunkierka). Pattinson jest jedną z osób, które zabrały głos w kwestii tajemniczego projektu.

Przez lata byłem bardzo niepewny co do udziału w blockbusterach, ale jest coś w twórczości Chrisa Nolana. Wydaje się jedynym reżyserem, który potrafi połączyć osobiste, niezależne kino z wielką skalą. Czytałem scenariusz [Tenet] i jest niesamowity.

Zobacz również: Michael Bay stworzy nowy film dla Sony

Nolan jest zarówno reżyserem jak i scenarzystą nowego filmu. W pracy producenckiej pomaga mu żona, Emma Thomas oraz Thomas Hayslip, który wielokrotnie współpracował z reżyserem. Przy kręceniu scen jest za to używana technologia IMAX.
Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: fot. Gabe Ginsberg

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?