Idris Elba i gwiazda Stranger Things razem w nowym filmie

Po występie w spin-offie serii Szybcy i Wściekli (Hobbs i Shaw) Idris Elba zmierza w inne rejony kina. Razem z Calebem McLaughlinem wystąpi w niezależnym filmie Concrete Cowboys.

Po etapie bycia „czarnym supermanem„, Idris Elba zostanie ojcem. W filmie, który przedstawia prawdziwą historię klubu jeździeckiego Fletcher Street jego syna grać będzie znany ze Stranger Things Caleb McLaughlin. Fabuła czerpie inspirację również z książki Ghetto Cowboy autorstwa Grega Neri. Na ekranie będziemy obserwować losy 15-letniego Cole’a, który mieszka w Filadelfii razem ze swoim samotnym ojcem. W mieście, które otacza go zjawiskami biedy i przemocy odkrywa klub jeździecki Fletcher Street dla czarnoskórej społeczności. Kowbojska subkultura rozkwita mimo przeciwności losu i wkrótce wciąga młodego Cole’a.

Fot. Rachel Murray

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz Stranger Things?

Film reżyseruje Ricky Staub, która napisała również scenariusz przy współpracy z Danem Walserem. Na ekranie oprócz Elby i McLaughlina zobaczymy również Jharrela Jerome (Jak nas widzą), Lorraine Toussaint (Orange is the New Black) oraz Byrona Bowersa (Honey Boy). Na razie nie ujawniono daty premiery.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Fot. J. Countess

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?