Irlandczyk będzie najdłuższym filmem Martina Scorsese!

Przedstawiciele New York Film Festival poinformowali, że najnowszy obraz Martina Scorsese będzie trwał 210 minut! To najdłuższy film w dorobku reżysera.

Irlandczyk to powrót twórcy Taksówkarza do kina gangsterskiego, które jest znane z niekrótkiego czasu trwania. Klasyki tego gatunku to istne pożeracze czasu! Za przykład niech posłuży Ojciec chrzestny II trwający 200 minut, czy Dawno temu w Ameryce229 minut. Okazuje się, że i w tym przypadku reżyser potrzebował wiele metrażu na odpowiednie przekazanie historii widzom. 3,5 godziny to wynik godny podziwu, mając na uwadze, co działo się wokół długości Avengers: Endgame, które trwało „zaledwie” 181 minut.

Jak czas trwania Irlandczyka ma się do innych dzieł Scorsese? Obraz potrwa pół godziny dłużej od Wilka z Wall Street, 32 minuty od Kasyna oraz 40 minut od Gangów z Nowego Jorku.

Fot. Netflix

Zobacz również: Irlandczyk – zwiastun wielkiego powrotu gigantów!

Opowieść o Franku Sheeranie 27 września otworzy festiwal filmowy w Nowym Jorku. 1 listopada film pojawi się w wybranych kinach, a 27 listopada zadebiutuje na Netflixie. W obsadzie znajdują się takie ikony kina z gangsterami jak: Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.

Źródło: UPROXX / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Adept kina gangsterskiego, neonowej stylistyki lat 80. oraz wszystkiego, co zgrabnie bawi się konwencją.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?