Advertisement
Advertisement

Irlandczyk jako 4-odcinkowy miniserial!

W tym tygodniu Irlandczyk zadebiutował na Netflixie. Szumną sprawą wokół dzieła Scorsesego jest długi metraż, który może przytłoczyć część publiki. Uspokajamy, bowiem z pomocą przychodzi rozpiska, dzieląca 3,5-godzinny film na 4-odcinkowy miniserial!

Jeden z użytkowników Twittera opublikował grafikę, dzięki której możemy dawkować epopeję z Frankiem Sheeranem i spółką. Autor zasugerował tytuły epizodów oraz ich przedział czasowy:

1. I Heard You Paint Houses (od początku do 49 minuty)

2. Hoffa (od 1:49 do 1:40)

3. What Kind of Fish? (od 1:40 do 2:47:30)

4. It is What It Is (od 2:47:30 do końca)

Zobacz również: Roman Polański nie spotkał się ze studentami Szkoły Filmowej w Łodzi

Irlandczyk to osadzona w powojennej Ameryce epicka gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheeerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostanę przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki. W obsadzie znajdują się takie ikony kina z gangsterami jak: Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Adept kina gangsterskiego, neonowej stylistyki lat 80. oraz wszystkiego, co zgrabnie bawi się konwencją.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?