Irresistible – Mackenzie Davis w obsadzie nowego filmu Jona Stewarta!

Mackenzie Davis dołączyła do obsady nowej politycznej komedii w reżyserii Jona Stewarta pt. Irresistible. Cieszycie się? Według portalu The Hollywood Reporter aktorka wcieli się w demokratyczną konsultantkę polityczną. Warto tutaj dodać, że w obsadzie filmu znajdują się również Chris Cooper, Steve Carrell i Rose Byrne.

Warto tutaj dodać, że wspomniany w pierwszym akapicie Stewart nie tylko nakręci omawiany obraz, on również sporządził do niego scenariusz, także zajmie się jego wyprodukowaniem. Po prostu człowiek orkiestra.

Mackenzie Davis

Fot.: Bron Studios; Denver and Delilah Productions; Right Way Productions

Zobacz również: Good Joe Bell – Mark Wahlberg i Connie Britton w obsadzie dramatu opartego na faktach!

Polityczna komedia ukaże historię demokratycznego konsultanta politycznego (Carell), który zdecyduje się pomóc emerytowanemu pułkownikowi (Cooper) wystartować w wyborach na burmistrza małego miasta w stanie Wisconsin.

Zdjęcia do omawianego obrazu powinny rozpocząć się lada moment, podobno jeszcze przed tegorocznym latem.

Davis po raz pierwszy została dostrzeżona przez twórców i krytyków w serialu Halt and Catch Fire. Następnie pojawiła się w obrazie Denisa Villeneuve pt. Blade Runner 2049, odcinku San Junipero z serii Black Mirror, a także dramacie familijnym Jasona Reitmana, Tully. W przyszłości aktorkę będzie można podziwiać w Happiest Season, gdzie wystąpi obok Kristen Stewart oraz w wysoce wyczekiwanej przez fanów, szóstej części Terminatora o podtytule Dark Fate.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Caramel Film; Fastnet Films; No Trace Camping

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?