J.K. Simmons potwierdza, że J. Jonah Jameson otrzyma więcej cameo

Wygląda na to, że J. Jonah Jameson powrócił do świata Marvela na dłużej. J.K. Simmons potwierdził, że nagrano już kolejne cameo z jego postacią.

J. Jonah Jameson w wykonaniu Simmonsa po raz pierwszy pojawił się już w Spider-Manie z 2002 roku. Po latach powrócił jednak także w Daleko od domu. Jak widać jest to powrót na dłużej. J.K. Simmons nie tylko wziął udział w tworzeniu krótkich materiałów promocyjnych, ale potwierdził także nagranie filmowego cameo.

Tak, powrócę jako Jameson, to krótka wersja odpowiedzi. J. Jonah Jameson ma przed sobą przyszłość po kilkuletniej przerwie. Pojawił się na moment dla tych, którzy byli na tyle mądrzy by przesiedzieć napisy końcowe Daleko od domu… Już teraz przygotowany jest jednak jeszcze jeden jego występ, a z tego co słyszałem w planach są kolejne.

https://youtu.be/iVr-J1ZPYOU

Zobacz również: The Flash – Warner Bros. chce, aby Michael Keaton powrócił jako Batman

Na razie nie wiadomo w jakich jeszcze filmach pojawi się postać krzykliwego dziennikarza. Pewny wydaje się jego udział w trzeciej części Spider-Mana z Tomem Hollandem. Tajemnicą pozostaje jednak miejsce jego kolejnych występów. Możliwe, że chodzi tu o kolejne filmy z komiksowego uniwersum Sony. To właśnie ta firma ma bowiem prawa do postaci.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Entertainment

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?