James Wan zapowiada nowy horror

James Wan, reżyser takich filmów jak Piła, Obecność, czy Aquaman wyprodukuje horror The Troop. Będzie adaptacją powieści Nicka Cuttera o takim samym tytule.

Australijski reżyser jest znany z wielu cieszących się popularnością horrorów. W końcu mówimy tu o twórcy kultowej Piły. James Wan jest jednak również producentem filmowym i posiada własną wytwórnię Atomic Monster Productions. To właśnie ona wykupiła prawa do ekranizacji książki The Troop.  Film przedstawi losy grupy nastolatków, którzy udają się na wycieczkę kempingową w dzikie rejony Kanady. Sytuacja staje się lekko napięta, ponieważ ich dorosły opiekun pada ofiarą dziwnego wirusa, a wczasowicze muszą walczyć o przetrwanie.

Fot. kadr z filmu Obecność

Zobacz również: James Wan porzuca reboot Resident Evil!

Za reżyserię odpowiada E. L. Katz. Twórca znany z Krzyku oraz serialu Drobne zbrodnie, który wyprodukowała stacja Netflix. Na razie nie wiadomo na kiedy zaplanowana jest premiera. Oprócz The Troop, wytwórnia Wana zajmuje się też trzecią częścią Obecności (11 września 2020) oraz nowej wersji Mortal Kombat (5 marzec 2021). Sam Wan reżyseruje za to sequel Aquamana.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?